środa, 04 kwiecień 2018.

Piknik lotniczy w Mińsku Mazowieckim

W ramach obchodów święta 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim w dniu 26 maja bieżącego roku przy naszym jako fundacji współudziale zorganizowany będzie "Dzień Otwartych Koszar". Jest to najważniejsze wydarzeniee lotnicze w regionie. W trakcie tegorocznej edycji odbędą się pokazy lotnicze samolotów bojowych, cywilnych oraz możliwość lotów widokowych. Ponadto na wystawie statycznej będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy będący na wyposażeniu Polskich Sił Zbrojnych. Wszystkie informacje w trakcie pojawiania się będziemy na bieżąco publikować, a tym czasem jako współorganizatorzy serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wojska i lotnictwa do udziału w tym święcie.

Czytany 1170 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 kwiecień 2018.